آموزش نحوه اتصال ساعت هوشمند شیائومی IMILAB KW66 به گوشی موبایل

برای متصل کردن ساعت هوشمند شیائومی IMILAB KW66 مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

قدم اول: دانلود برنامه Glory Fit و نصب آن روی گوشی موبایل.

 برای سیستم عامل های اندروید: می توانید از Google Play دانلود کنید و سازگاری با اندروید نسخه 4.4 و بالاتر را دارد.

برای سیستم عامل IOS: می توانید از App Store دانلود کنید و سازگاری با IOS 9.0 و بالاتر را دارد.

قدم دوم: برنامه Glory Fit را باز کنید و طبق عکس زیر ابتدا تیک موافقتنامه (agreement) را زده و سپس روی گزینه Ignore در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

قدم سوم: در صفحه جدیدی که وارد می شوید، مطابق عکس زیر گزینه Next را انتخاب نمایید.
قدم چهارم: همان طور که در تصاویر زیر مشخص شده، اطلاعات خود را نظیر جنسیت، قد، وزن، سال و ماه تولد(میلادی) وارد کرده و روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.
قدم پنجم: در صفحه ی جدید تارگت (هدف) خود بر اساس تعداد قدم روزانه را مشخص کنید مثلا 8000 قدم روزانه و سپس روی گزینه Complete در انتهای صفحه کلیک کنید.
قدم ششم: همان طور که در تصویر مشخص شده، برنامه برای اجرا نیاز به دسترسی به بلوتوث و GPS میخواهد پس روی گزینه ALLOW کلیک کنید تا دسترسی داده شود، و اگر بطور خودکار وارد بخش Device نشده بود مطابق تصویر روی گزینه Device کلیک کنید.
قدم هفتم: در صفحه مشخص شده، دو گزینه نمایش داده می شود که شما برای متصل کردن ساعتتان باید گزینه ی اول یعنی Select device را انتخاب کنید.(لازم به ذکر است که قبل از انتخاب این گزینه باید بلوتوث و GPS موبایل فعال باشد و ساعت هوشمند خود را روشن کرده باشید و در نزدیکی موبایل قرار دهید سپس این گزینه را انتخاب نمایید.)
قدم هشتم: صفحه ی جدیدی مانند زیر نمایش داده میشود که در حال پیدا کردن دستگاه(ساعت) شما می باشد، در این مرحله باید ضمن اطمینان از روشن بودن GPS، بلوتوث موبایل باید ساعت هوشمند خود را نزدیک موبایل قرار دهید؛ لذا ممکن است این مرحله را چندبار تکرار کنید.
قدم نهم: صبر می کنیم تا ساعت را پیدا کند و متصل کنیم.