آموزش متصل کردن هدفون بلوتوث Haylou GT1 شیائومی به گوشی موبایل

هدفون بلوتوث های شیائومی تحت عنوان Haylou GT1 TWS می باشند که علاوه بر اتصال‌های دوتایی(هر دو هندزفری) از اتصال تکی (فقط یکی از هندزفری‌ها) هم برخوردار است. اگر برای اولین بار قصد اتصال این مدل هندزفری ها را به دستگاه خود دارید، ما در این مقاله مرحله به مرحله و بطور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

متصل کردن دو هندزفری(بصورت همزمان)

قدم اول: هر دو هندزفری را از درون محفظه مخصوص شارژ خارج کنید سپس برچسبی که در پایین آن چسبیده است را جدا کنید سپس باری دیگر آنها را داخل محفظه شارژ بگذارید و برای دومین بار هر دو را از محفظه شارژ خارج کنید.

قدم دوم: صبر کنید تا چراغ LED سفید رنگ هندزفری سمت راست (R) شروع به چشمک زدن کند.

قدم سوم: از بخش تنظیمات بلوتوث تلفن همراه خود را روشن کرده و سپس دستگاه Haylou-GT1_R انتخاب کنید تا هندزفری‌ها به تلفن همراه شما متصل شوند.

قدم چهارم: اجازه دهید تا چراغ های LED خاموش شوند، بدینوسیله پی می بریم که هر دو ایربادز با موفقیت به تلفن همراهتان وصل شدند.

متصل کردن به صورت تکی(یکی از هندزفری ها)

قدم اول: یکی از دو ایربادز Haylou GT1 را از درون محفظه شارژ خارج کنید.

قدم دوم: اجازه دهید تا چراغ LED به حالت چشمک زن دربیاید.

قدم سوم: از قسمت تنظیمات بلوتوث تلفن همراه خود را فعال کنید و از لیست دستگاه های آماده اتصال بر روی Haylou-GT1_R یا Haylou-GT1_L کلیک کنید تا هندزفری سمت راست یا سمت چپ به تلفن همراه شما وصل شود.

تذکر: بعد از اولین باری که هندزفری ها به تلفن همراهتان متصل شد، هر موقع بلوتوث دستگاه شما فعال شود به طور اتوماتیک به هندزفری ها متصل خواهد شد، البته هندزفری سمت چپ مدت زمان بیشتری را برای متصل شدن صرف میکند.